UAB „Zilaksa“

Apie mus

UAB „Zilaksa“ įkurta 2003 m. rugpjūčio 14 d. Bendrovėje dirba profesionali darbuotojų komanda darbų saugos bei priešgaisrinės saugos konsultacijų bei mokymų srityje.

Mūsų tikslas – palaikyti ilgalaikius ryšius ir gerus santykius su įmonių vadovais, padėti jiems išvengti problemų bendraujant su darbuotojais bei valstybinėmis institucijomis.

UAB “Zilaksa” darbuotojų profesionalumo įrodymas – išduotos licencijos, suteikiančios teisę teikti darbuotojų saugos ir sveikatos paslaugas bei mokymo paslaugas:

Lietuvos Respublikos Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos 2008-09-24 išduota licencija Nr. DSSL-41 teikti darbuotojų saugos ir sveikatos paslaugas ir atlikti darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos funkcijas:

Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministerijos 2008-01-15 išduota licencija Nr. 003441 vykdyti darbo rinkos profesinio mokymo programas suaugusiūjų mokymui pagal „Darbdavio, jam atstovaujančio asmens mokymo“, „Įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos specialisto“ ir „Įmonės vadovo, vykdančio įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos funkcijas“ mokymo programas: